Naše práce

Sádrokartonářské práce

Naší specializací jsou montáže půdních vestaveb, příček, předsazených stěn, oblouků, prostorových konstrukcí, kleneb, osvětlovacích ramp pro nepřímé osvětlení. Dále provádíme montáž sádrokartonových podhledů a zavěšených podhledů z kazet ARMSTRONG, THERMATEX, OWA, INTALITE, DONN, ECOPHON a další a to včetně svítidel.
Provádíme podlahy na suchý podsyp ze sádrokartonu, CETRIS desek a dřevotřísky. Zde je možno několik variant - nutno konzultovat na místě.
Do půdních vestaveb jsme schopni zajistit dodávku a montáž střešních oken VELUX.
Pro kompletní dodávku nabízíme malířské a lakýrnické práce.
Cenovou nabídku včetně zaměření přímo na stavbě Vám po dohodě zhotovíme ZDARMA.
Naše firma vlastní Certifikát na montáž sádrokartonového systému KNAUF, bezpečnostních konstrukcí RIGIPS, vydaný Cechem sádrokartonářů ČR.
Pracovníci jsou proškoleni firmou PROMAT na montáž protipožárního zajištění budov.

Sádrokartonová konstrukce - co to vlastně je?
Základním prvkem tzv. "suché výstavby" je sádrokartonová deska, vyrobená z chemicky upraveného sádrového jádra, oboustranně opláštěného speciálním kartonem. Tato deska je doplněna dalšími konstrukčními systémy, které do všech detailů řeší i ty nejnáročnější představy, které jsou na desky kladeny. Všechny tyto desky se vyrábí z energosádrovce.

Jaké jsou výhody?
V první řadě hlavně rychlé a čisté konstrukční řešení, úspora nákladů a času, snadná doprava a manipulace. Další výhodou je poměrně snadná demontáž a přemístění příček, bezproblémové vedení instalací umístěných v konstrukci (topení, voda, elektřina), výborné tepelně-izolační vlastnosti a zejména vysoký zvukový útlum, pročež si získal tento způsob velikou oblibu zejména v panelových domech. Dále je možné vyzdvihnout i absenci mokrých procesů (není nutné dlouhé čekání ny vyschnutí), požární odolnost (opláštění komínů) a použití i ve vlhkém prostředí (koupelny a prádelny.

K čemu lze sádrokarton použít?
Ze sádrokartonových desek lze montovat příčky, stropní podhledy, zejména pak šikmé podhledy (v podkroví, kde ani jiné řešení snad není), obklady stěn a předsazené stěny (komíny, štítové systémy), kde všude lze použít zároveň zateplení.

Zateplování fasád

Provádíme dodatečné zateplení budov všemi dostupnými a obvyklými způsoby (polystyren, vata). Naše firma nabízí širokou paletu barev a variabilitu struktury vrchní omítky. Každý dům potřebuje jinou izolaci, má jinak izolačně schopná okna, proto je nutná konzultace na místě. Cenová nabídka po zaměření ZDARMA.